
Зварювальні окуляри хамелеон GET STAR
- В наявності
- Код: Очки GET STAR
556 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальні автоматичні окуляри хамелеон GET STAR у футлярі. Автоматичне спрацьовування затемнення на сонячній батарейці. Більше використовують зварювальні окуляри, під час роботи зварювальним напівавтоматом MIG/MMA. Дуже зручні, змінюється розміри дужок, компактні окуляри, йдуть із якісним футляром і гумовим ремінцем.Очки хамелеон чудової якості, новинка на ринку.
Характеристики
| Оглядове вікно | |
|---|---|
| Довжина оглядового вікна | 3.5 мм |
| Ширина оглядового вікна | 8.5 мм |
| Основні | |
| Защита от излучения | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Виробник | Get Star Welding Equipment |
| Регулювання щільності затемнення | Немає |
| Час спрацьовування | 3 мс |
| Час повернення у світле положення | 2 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Да |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Немає |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення маски | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип зварювальної маски | Окуляри хамелеон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Get Star Welding Equipment |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Тип зварювальної маски | Маска-хамелеон |
| Час спрацьовування | 0.8 мс |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент |
- Ціна: 556 ₴




