
Аргонодуговий апарат MAGNITEK TIG/MMA-250 (220V)
- В наявності
- Код: 013544760
6 349 ₴
Аргоновий зварювальний інвертор MAGNITEK TIG/MMMA-250 (220V)
Сучасний апарат З'єднує в собі два повноцінних інвертора, аргон і дугова зварка електродом.
У магазині Сварсіла, так само є розтрачені матеріали, як: захисні ковпачки для аргонової пальники WP-17, цанги (1.6)-(2.4)-(3.2,) держаки цанги (2.4)-(3.2), вольфрамові електроди і багато іншого.
- зварка на постійному току в режимах TIG і MМА (рим змінюється спеціальним
Замкнено);
- Плавне регулювання струму;
- плавне регулювання заварки кратера,
- можливість зварювання двотактним способом
- Захист від перегріву, авто-захисту від перепадань напруги і струму;
- Машина надійна в роботі, удобен в експлуатації і обслуговуванні.
Призначено для Аргонодовий зварок на постійному току (TIG DC) всіх металів, а також сварок штучних покритих електродом (ММА). Аппарат обладнаний вбудованим осцилятором для безконтактного підпалення дуги і клапаном відсічення газу.
Характерики сваркового інвертора MAGNITEK TIG/MMMA-250 (2201V)
| Технічні характеристики: | |
| Захист | |
| Загальні властивості: | |
| Додаткова інформація | |
| Максимальна потужність | 6,4 кВА |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Напруження | 230 В |
| Напруження х.х. | 56 В |
| Сварковий струм | 20-250 А |
| Діаметр використаних електродів | 1,6-5,0 мм |
| ПС, % | 80 % |
| Система охолодження | Повітряно-примушельне |
| Клас | F, IP21 |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегріву | Да |
| Захист від перезавантаження | Да |
| Габарити (ВхШХГ) | 44,5х24x33 см |
| Вага | 11,5 кг |
| Гарантія | 24міс |
| Комплектація | зварковий апарат, зваркові кабелі, клемма маси, держак, пальник, розрахунки tig |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 7 мм |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Номінальний зварювальний струм | 180 А |
| Споживана потужність (W) | 4 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 6 349 ₴







