
Зварювальний інверторний напівавтомат SSVA-270P на 380 Вольт
- В наявності
- Код: 0023698
26 650 ₴
Інверторний напівавтомат SSVA-270-P на 380 Вольт.
Підключення SSVA-270 P до трифазної мережі з номінальною напругою 380 В частотою 50/60 Гц.
1. Провід жовто-зелений - " земля ".
2. Провід чорний - "0 - нуль".
3. Провід білий - " фаза 1 ".
4. Провід синій - " фаза 2 ".
5. Провід коричневий - " фаза 3 ".
Новинка. Можливість підключення на одну, двох і трьох фазну мережу. При підключенні в одне фазну мережу максимальна потужність 120 А., двох фазна мережа максимальна потужність 180 А., трьох фазна мережа 270 А.
Інверторні зварювальні апарати постійного струму SSVA-270-Р призначені для напівавтоматичної зварки дротом в середовищі захисних газів (MIG/MAG) дротом 0,6-1,2 мм, ручний (MMA) зварювання плавким електродом 1.6 —6мм всіх типів, включаючи електроди з целюлозним покриттям, ВІГ (TIG) зварювання неплавким електродом в середовищі інертних газів з контактним підпалом дуги. Так само SSVA-180-P може служити пусковим-зарядним пристроєм для автомобілів.
Конструкція зварювального апарату з мікропроцесорним керуванням параметрами дуги, спільно з передовими інверторними технологіями, забезпечує наступні переваги:
• високу потужність при малому розмірі та вазі
• винятково високі параметри енергозбереження
• стабільні параметри зварювання на будь-яких значеннях зварювального струму
• стійка дуга, яка не залежить від коливань напруги мережі (165 — 275В)
• в режимі MIG/MAG виключно комфортна зварювання тонких металів.
• система контролю вхідної напруги дозволяє захистити апарат при включенні в мережу 380В
• режимы «Горячий старт», «Форсированная дуга», «Анти прилипание» облегчают работу в труднодоступных местах, позволяют проводить сварку даже начинающим
• интеллектуальная система управления охлаждением обеспечивает максимальный коэффициент постоянной нагрузки (ПН)
• система сброса холостого хода позволяет проводить безопасные сварочные работы в колодцах, внутри емкостей, в сырых подвалах
• высокая работоспособность и надежность аппаратов SSVA.
Комплект поставки
Сварочный аппарат SSVA-270-P 1 шт.
Кабель с клеммой заземления 1 шт.
Кабель с держателем электрода 1 шт.
Рукав для сварки в режиме MIG/MAG 1шт. (опционально)
Инструкция по эксплуатации 1 шт.
Технические характеристики
1. Номинальное напряжение питания 220В
2. Рабочее напряжение питания 165 —275В
3. Рабочий диапазон температур окружающей среды —30°С +45°С
4. Потребляемая мощность (бытовая сеть 220В 16А) не более 12А (2,7кВт) при выходном токе 110А
5. Потребляемая мощность (промышленная сеть 220В 70А) не более 65А (16, кВт) при выходном токе 300А
6. Потребляемая мощность холостого хода не более 40Вт
7. Максимальный ток короткого замыкания ~350А
8. Постоянная нагрузки (ПН) при нормальных условиях, не менее до 160А — непрерывный, до 240А —60% 270А —45%
9. КПД, не менее 88%
10.cosφ 0.67
10. Скорость подачи проволоки, режим MIG/MAG, метров в минуту 1,5-10Потребляемая мощность (бытовая сеть 220В 16А) не более 12А (2,7Вт)
11. Габариты 480х360х270
12. Масса 19,4кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SSVA |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 15 кг |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 15 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 0.3 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 16 кВт |
| Номінальний зварювальний струм | 270 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 26 650 ₴


