
Сопло P-80 1.5
- В наявності
- Код: 7865
48,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сопло на плазмотрон Panasonic P-80, вихідний отвір 1.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Діаметр отвору | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимальна товщина різання | 20 мм |
| Матеріал виготовлення | Цирконій |
| Мінімальна товщина різання | 9 мм |
| Тип пальника | CUT |
- Ціна: 48,62 ₴

