
Аргоновий зварювальний апарат Shyuan TIG/MMA 300 DC
- В наявності
7 620 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shyuan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 50 В |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Споживана потужність (W) | 3.3 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 44,5х24х33 см |
| Діаметр використовуваних електродів | 1,6 - 5,0 мм |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Клас | F |
| Максимальна потужність за діаметра електрода 3 мм | від 3 до 3,5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| ПВ | 70% |
| Система охолодження | Примусове |
- Ціна: 7 620 ₴





