
Маска зварювальна S777B
- В наявності
- Код: WH.77SB01
2 058 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затримка відкриття: 0.25-0.8 з
Чутливість: регулюється ручкою на масці
Енергопостачання: сонячні елементи і батарейка LiMn (2 шт.)
Захист очей: ІК/УФ до DIN16
Робота в режимі TIG-зварювання: від 5 Ампер
Області застосування: MMA, MIG, MAG, TIG, CUT, PAW
Виявлення початку зварювання: оптичне
Оцінки оптичних класів (якість оптики, розсіювання світла, гомогенність, кутова залежність) за DIN379: 1/2/1/1
Регулювання затемнення: плавна, регулюється регулюється ручкою всередині на картриджі
Сертифікати: CE EN379, ANSI Z87.1, CSA Z94.3-07
Режим зварювання/шліфування: так
Індикатор стану батареї: є
Контроль затемнення: так
Сенсори: 4 незалежних (по обидва боки батареї)
Ступінь захисту (рівень затемнення): темний стан (DIN 9-13)/світле стан (DIN 4)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OP/TECH USA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.54 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Час спрацьовування | 0.05 мс |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 55 мм |
| Ширина оглядового вікна | 98 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 058 ₴

