
Маска зварювальна Artotic SUN 9B
- В наявності
- Код: WH.S9B101
2 785 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальна маска Artotic SUN 9B – це зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок – наявність автоматично затемняемого світлофільтра. У звичайній зварювальної масці в якості фільтруючого елемента, що знижує світлову навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово відходять у минуле і застосовуються тільки для роботи при ручний дугового зварюванні або якщо тривалість роботи дуже невелика.
Применение маски-хамелеона выбор человека, который заботится о сохранности своего зрения и удобстве работы. Так чем же хороши маски с автоматически затемняемым светофильтром? В первую очередь – это уровень защиты глаз. На пути яркого травмирующего света стоит не одно стекло, а целый комплекс, состоящий из экрана на жидких кристаллах, защитных фильтров и поляризационных пленок. В передней части маски установлены 4 независимых датчика, которые в процессе сварки реагируют на уровень света и дают сигнал на затемнение экрана. У той же час, якщо навантаження немає, фільтр світлішає і можна виконувати роботу по збірці, різанні, шліфуванні або підготовки до зварювання не знімаючи маску. Харчування маски подвійне: сонячні елементи і змінна Li-Mn батарейка. Чутливість регулюється ручкою на масці, а рівень затемнення на картриджі.
Корпус маски виготовлений з міцного, але легкого пластику, щоб зробити роботу в ній більш комфортною і в той же час захистити зварника від потрапляння розпечених бризок металу, а також від дії ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Маска виконана в декількох кольорах: класичному чорному, а також у расцетках Orange і Shark Skin Переваги Artotic SUN 9B:
оглядове вікно: 100 х 65 мм
розмір світлофільтру: 125 х 106 х 9 мм
час спрацьовування: 0.03 мс
час затримки відкриття: 0.3 – 0.9 з
світле стан: DIN 4
темний стан: DIN 4-8 / DIN 9-13
перемикання режиму зварювання/шліфування
оценка оптических классов: 1/1/1/1
сертификат СE EN379
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTOTIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.48 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Час спрацьовування | 0.03 мс |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 106 мм |
| Ширина світлофільтру | 125 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 65 мм |
| Ширина оглядового вікна | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 785 ₴

