1.0/М6/28

Посилений струмознімний наконечник ф1.0/М6/28
- В наявності
- Код: ф1.0/М6/28
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посилений струмознімний наконечник ф1.0/М6/28
Посилений струмознімний наконечник ф1.0/М6/28 - витратний матеріал для напівавтоматичних пальників, при зварюванні дротом, є найчастішою замінної деталлю в пальнику, оскільки через нього, в процесі зварювання проходить зварювальний дріт.
Діаметр дроту - 1.0 мм.
Довжина наконечника - 28мм.
Різьба М6.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Внутрішня різьба | M6 |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр отвору | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG |
- Ціна: 28 ₴


