1.2

Струмознімний наконечник ф1.2/М6/25 Prime
- В наявності
- Код: ф1.2/М6/25 Prime
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Струмознімний наконечник ф1.2/М6/25 Prime - витратний матеріал для напівавтоматичних пальників, при зварюванні дротом, є найчастішою замінної деталлю в пальнику, оскільки через нього, в процесі зварювання проходить зварювальний дріт. Як тільки ви помітили, що отвір у наконечника зносилося і збільшилося більше, ніж на половину діаметра дроту, наконечник обов'язково варто поміняти, оскільки дріт почне заклеювати подає спіраль.
Діаметр дроту - 1.2 мм
Довжина наконечника - 25мм.
Різьба М6.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Внутрішня різьба | M6 |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Діаметр отвору | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG |
- Ціна: 16 ₴



