
Зварювальний напівавтомат Jasic MIG-350P (N316)
- В наявності
- Код: N316
186 510 ₴
Зварювальний напівавтомат Jasic MIG-350P (N316) - це промисловий зварювальний інвертор, призначений для напівавтоматичного зварювання дротом суцільного перерізу (MIG/MAG) у середовищі захисних газів та ручного дугового зварювання покритим електродом (MMA) на постійному (DC) струмі.
Однією з особливостей Jasic MIG-350P (N316) є робота в режимі імпульсного напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG Pulse), яка забезпечує мінімальне розбризкування, контроль ступеня проплавлення та керований дрібнокапельний перенесення. Цей режим особливо корисний при зварюванні нержавіючої сталі, нікелю та інших чутливих до надлишків теплоукладання матеріалів. Для зварювання тонкого алюмінію рекомендується використовувати режим зварювання з подвійним імпульсом MIG/MAG Double Pulse (Twin Pulse), який забезпечує ще нижчий рівень теплового вкладання.
Інвертор управляється сучасним високошвидкісним процесором, який дозволяє програмно задавати основні параметри зварювання. Синергетичне керування дозволяє вибрати оптимальний режим зварювання залежно від типу та товщини дроту, а також виду захисного газу. Панель керування оснащена сенсорними дисплеями для індикації параметрів зварювання, а також надає можливість зберігати налаштування користувача.
Апарат Jasic MIG-350P (N316) має надійну елементну базу з підвищеною стійкістю до відмов і комплексом сенсорів захисту, які контролюють стан системи. При виникненні перевантажень або неполадок інвертор виводить відповідний сигнал на дисплей.
У комплекті з напівавтоматом Jasic MIG-350P (N316) поставляється пальник Abicor Binzel MB-501D (3 м), блок рідинного охолодження (4.5 л), механізм подачі дроту, клема маси з кабелем, візок з майданчиком під балон та турель для встановлення подавального механізму. Апарат також має паспорт, що містить інструкцію з експлуатації.
Якщо вам потрібен апарат з більш високою потужністю та тим же функціоналом, ми рекомендуємо звернути увагу на новинку – напівавтомат Jasic MIG-400P (N317).
Основні характеристики:
- Напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
- Імпульсне напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG Pulse/Double Pulse)
- Ручне дугове зварювання (MMA)
Комплектація:
- Зварювальне джерело 350А - 1 шт.
- Механізм подачі дроту – 1 шт.
- Блок рідинного охолодження (4.5 л) – 1 шт.
- Пальник Abicor Binzel MB-501D (3 м) – 1 шт.
- Клема маси з кабелем – 1 шт.
- Візок із майданчиком під балон - 1 шт.
- Турель під механізм подачі - 1 шт.
- Паспорт (інструкція з експлуатації) – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 15 кг |
| Вага | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 21 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Максимальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 1 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 60 А |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Номінальний зварювальний струм | 350 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 186 510 ₴



