
Плазмовий різак Jasic CUT-45 (L207 II) JET
- В наявності
- Код: L207 II JET
17 580 ₴
Плазмовий різак Jasic CUT-45 (L207 II) JET являє собою інверторний апарат нового покоління для повітряного плазмового різання. Він призначається для прямого та різкого різання різних струмопровідних матеріалів. Апарат ґрунтується на інверторній схемі із застосуванням IGBT-транзисторів. Лінійка апаратів JET вирізняється сучасним дизайном, поліпшеною системою охолодження та розширеним функціоналом.
Плазморіз Jasic CUT-45 (L207 II) JET є молодшою моделлю плазморізів лінійки JET. Однак у розвитку з пізньою моделлю були внесені прояви. Тепер апарат може працювати в режимах 2Т або 4Т (що раніше було доступно тільки для моделей із струмом від 60 А і вище), а також має встановлення перевірки газової системи. Контактний журнал реєстрації для моделі CUT-45 (L207 II), врахуйте це під час збирання.
Керування відбувається через панель керування, яка містить великий зручний екран, дві кнопки (для вибору режиму роботи та перевірки газової системи) і ручку-енокодер для встановлення значення сили різкості. Роз'єми для під'єднання плазмона та клеми маси захищені пружинними кришками, що гарантує безпеку використання та оцінку ризику механічних пошкоджень.
Для роботи обладнання необхідне під'єднання до компресорного встановлення для стисненого повітря з продуктивністю нагнітання від 250 л/хв. Перед надходженням стисненого повітря в газовий тракт плазморіза необхідно осушувати й очищати повітря. Чистота та сухість повітря властива різкості та невибагливості. У комплекті постачання є фільтр-регулятор як початковий варіант. Однак для тривалості роботи рекомендується встановити додаткову систему очищення й осушення повітря після компресора.
Комплектація
- Плазморіз Jasic CUT-45 (L207 II) JET - 1 шт.
- плазун типу PT-31 - 1 шт.
- клема маси з кабелем — 1 шт.
- фільтр-регулятор — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна загальна вага | 6.3 кг |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 10 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 6.3 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 45 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 280 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.9 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 17 580 ₴




