
Плазмовий різак EDON CUT 100
- В наявності
- Код: 6888523003
27 700 ₴
Апарат повітряно-плазмового різання металу EDON EXPERT CUT 100
Плазморез EDON CUT 100 призначена для повітряно-плазмового різання всіх різновидів металів і сплавів. Встановлення застосовується для напівавтоматичної різання з ручним переміщенням плазматрона, а також під встановлення з ЧПУ .
Встановлення повітряно-плазмового різання CUT-100 виготовлене за поліпшеною інверторною технологією. Апарат характеризується точним керуванням зі зворотним зв'язком і постійним струмом різання. Струм різання легко підвищується з 20 А до 100 А (залежно від типу оброблюваної деталі, товщини та необхідної швидкості різання).
Порівнюючи з газовим ручним різким повітряно-плазмовим різанням, має переваги:
велика швидкість і висока якість різання за мінімальних витрат;
різання забруднених і пофарбованих поверхонь без підготовчих робіт;
немає деформації та потреби виправлення після різання;
мінімальні втрати матеріалів під час різання;
невелика подальша обробка для зварювально-збіркових операцій після різання;
незначні експлуатаційні витрати.
Основні переваги:
2-Т (двотактний режим) для різання коротких швів, 4-т (чотиретактний режим) для різання довгих швів.
Низьке енергоспоживання, порівнюючи з трансформаторними типами установок повітряно-плазмового різання
Плавне регулювання струму різання
Плавне регулювання часу продування після закінчення різання від 2 секунд до 15 секунд.
Безконтактний підпал дуги
Наявність захисту від перевантаження й перегрівання
Різання кольорових і високолегованих металів
Високий ККД, завдяки зміні частоти та застосуванню транзисторної техніки
Підтримка струму різання на заданому рівні незалежно від довжини мережевого кабелю, а також від коливань мережі живлення
Технічні характеристики:
Напруга мережі живлення, В 3 х380
Частота мережі живлення, Гц 50
Номінальний струм різання, А (за ПВ, %) 60 (60%)
Грани регулювання струму різання, А 10 — 100
Регулювання струму різання плавне
Товщина розрізуваного металу, мм
якісне різання 25-30 мм
роздільний різ 35-40 мм
Максимальна споживана потужність
за номінального струму, кВА 15,0- 16,0
Номінальна робоча напруга, В 102
Напруга холостого ходу, В 270
Номінальний тиск повітря, Mpa 4,5 – 6,5
Витрата повітря, л/хв 200
Запалювання дуги безконтактний
Охолодження плазматрона повітряне
Маса, 25 кг
Габаритні розміри, мм, 560х280х280
Характеристики:
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Гарантійний термін | 24 (мес) |
|
Параметри апарата плазмового різання |
|
|---|---|
| Напруга холостого ходу | 380.0 (В) |
| Номінальна споживана потужність | 15.0 (кВт) |
| Частота тока | 50 (Гц) |
| Мінімальний зварювальний струм | 10.0 (А) |
| Максимальний зварювальний струм | 100.0 (А) |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювального встановлення | Мобільна |
|
Додаткові характеристики |
|
| Максимальна товщина різання | 35.0 |
| Якісна товщина різання | 25.0 |
| Вага апарата | 25.0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна загальна вага | 31 кг |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 30 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 30 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 15 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 27 700 ₴





