
Маска зварювальна Artotic SUN7B Army Welder
- В наявності
- Код: WH.S7B205
3 014 ₴
+380 (97) 565-47-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установочные размеры светофильтра: 110х90х9 мм
Размеры смотрового окна: 98х55 мм
Время срабатывания: 0.00005 с
Задержка открытия: 0.25-0.8 c
Чувствительность: регулируется внешней ручкой на шлеме
Энергоснабжение: заменяемая Li-Mn-батарея + солнечные элементы
Защита глаз: ИК/УФ до DIN16
Работа в режиме TIG-сварки: от 3 Ампер
Области применения: MMA, MIG, MAG, TIG, CUT, PAW
Обнаружение начала сварки: оптическое
Оценки оптических классов (качество оптики, рассеивание света, гомогенность, угловая зависимость) по DIN379: 1/2/1/1
Регулировка затемнения: плавное, регулируется ручкой на шлеме
Сертифікати: CE EN379, ANSI/ISEA Z87.1-2010
Режим зварювання/шліфування: так
Індикатор стану батареї: так
Контроль затемнення: так
Сенсори: 4 незалежних (по обидва боки батареї)
Ступінь захисту (рівень затемнення): темний стан (DIN 9-13)/світле стан (DIN 4)
Діапазон робочих температур: від -5°C до +55°C
Вага: 470 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTOTIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.47 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Час спрацьовування | 0.05 мс |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 55 мм |
| Ширина оглядового вікна | 98 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Army Welder |
- Ціна: 3 014 ₴

